Հայաստանի ազգային օլիմպիական կոմիտեի պաշտոնական կայքը 4 տարեկան է
2015 թվականի օգոստոսին ՀԱՕԿ նախագահ Գագիկ Ծառուկյանի հանձնարարականով ՀԱՕԿ գլխավոր քարտուղար Հրաչյա Ռոստոմյանը սկսեց ՀԱՕԿ պաշտոնական կայքի արդիականացման գործընթացը։
Կայքն ամբողջովին վերափոխվեց և 2015 թվականի հոկտեմբերի 7-ին սկսեց իր աշխատանքը։
Այս 4 տարիների ընթացքում armnoc.am-ը լուսաբանել է Հայաստանում և դրա սահմաններից դուրս տեղի ունեցող բոլոր կարևորագույն մրցաշարերը, որտեղ ելույթ են ունեցել մեր երկիրը ներկայացնող մարզիկները։ Կայքում տեղ են գտել հետաքրքիր նախագծեր, ինչպես նաև հարցազրույցներ և վերլուծություններ։ armnoc.am-ի հետ համագործակցող Հայաստանի լավագույն լուսանկարիչների արված լուսանկարները տեղ են գտել ամենատարբեր ամսագրերում, թերթերում, կայքերում, ցուցահանդեսներում և պաստառների վրա։
ՀԱՕԿ նախագահը ֆինանսական միջոցներ չի խնայել, որպեսզի մեր լրագրողներն աշխարհի, Եվրոպայի առաջնություններ, Օլիմպիական խաղեր, փառատոններ լուսաբանեն հենց մրցավայրից։
Որպես պոշտոնական աղբյուր, եռալեզու armnoc.am-ից օգտվել և օգտվում են Հայաստանի առաջատար լրատվական կայքերը, ինչպես նաև արտասահմանյան լրատվական կայքերը։

Официальному сайту Национального олимпийского комитета Армении – 4 года
В августе 2015-го года, по поручению президента НОК Армении Гагика Царукяна, генеральный секретарь НОК Армении Грачья Ростомян начал процесс модернизации официального сайта НОК Армении.
Сайт был полностью обновлен и начал работать с 7-го октября 2015-го года.
В течении этих 4-х лет armnoc.am освещал все проходящие в Армении и за рубежом важнейшие турниры, где выступали спортсмены, представляющие нашу страну. На сайте нашли место интересные проекты, а также интервью и аналитические статьи. Фотографии лучших фотографов Армении, сотрудничающих с armnoc.am, были размещены в различных журналах, газетах, на сайтах, выставках и плакатах.
Президент НОК Армении не жалел финансовых средств на то, чтобы наши журналисты освещали чемпионаты мира, Европы, Олимпийские игры, фестивали непосредственно с места соревнований.
Ведущие новостные сайты Армении, а также зарубежные новостные сайты использовали и используют трехъязычный armnoc.am в качестве официального источника информации.